дома > прадукты > Вентылятары, Упраўленне цеплавымі рэжымамі > DC Вентылятары > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць F412R-12LLB з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар F412R-12LLB
вытворца Copal Electronics
апісанне FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(у доларах ЗША)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Частка нумар F412R-12LLB вытворца Copal Electronics
апісанне FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 13447 pcs спецыфікацыя F412R
катэгорыя Вентылятары, Упраўленне цеплавымі рэжымамі шырыня 12.20mm
вага 0.044 lb (19.96g) дыяпазон напружання 10.2 ~ 13.8VDC
Напружанне - Намінальны 12VDC спыненне 2 Wire Leads
статычнае ціск 0.047 in H2O (11.8 Pa) Памер / Dimension Square - 41mm L x 41mm H
серыя F412R RPM 3750 RPM
Магутнасць (Вт) 480mW іншыя назвы 563-1134
F412R12LLB
Працоўная тэмпература 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) шум 14.0 dB(A)
Тэрмін службы @ Temp. - Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant
ступень абароны - Асаблівасці -
тып вентылятара Tubeaxial намінал току 0.040A