дома > прадукты > кандэнсатары > керамічныя кандэнсатары > CDR31BP471BFURAB
CDR31BP471BFURAB
CDR31BP471BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць CDR31BP471BFURAB з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар CDR31BP471BFURAB
вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 470PF 100V BP 0805
Product parameter
Частка нумар CDR31BP471BFURAB вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 470PF 100V BP 0805 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 4065 pcs спецыфікацыя CDR Series (MIL-PRF-55681)
катэгорыя кандэнсатары Напружанне - Намінальны 100V
талерантнасць ±1% Таўшчыня (макс) 0.051" (1.30mm)
тэмпературны каэфіцыент BP Памер / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
серыя Military, MIL-PRF-55681, CDR31 рэйтынгі -
ўпакоўка Bulk Упакоўка / 0805 (2012 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 125°C тып ўстаноўкі Surface Mount, MLCC
інтэнсіўнасць адмоваў R (0.01%) Падрабязнае апісанне 470pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
ёмістасць 470pF прыкладанняў General Purpose