дома > прадукты > кандэнсатары > керамічныя кандэнсатары > CDR32BP681BFURAB
CDR32BP681BFURAB
CDR32BP681BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць CDR32BP681BFURAB з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар CDR32BP681BFURAB
вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 680PF 100V BP 1206
Product parameter
Частка нумар CDR32BP681BFURAB вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 680PF 100V BP 1206 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 4040 pcs спецыфікацыя CDR Series (MIL-PRF-55681)
катэгорыя кандэнсатары Напружанне - Намінальны 100V
талерантнасць ±1% Таўшчыня (макс) 0.051" (1.30mm)
тэмпературны каэфіцыент BP Памер / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
серыя Military, MIL-PRF-55681, CDR32 рэйтынгі -
ўпакоўка Bulk Упакоўка / 1206 (3216 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 125°C тып ўстаноўкі Surface Mount, MLCC
інтэнсіўнасць адмоваў R (0.01%) Падрабязнае апісанне 680pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
ёмістасць 680pF прыкладанняў General Purpose