дома > прадукты > кандэнсатары > керамічныя кандэнсатары > CDR33BP182BFURAJ
CDR33BP182BFURAJ
CDR33BP182BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць CDR33BP182BFURAJ з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар CDR33BP182BFURAJ
вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 1800PF 100V BP 1210
Product parameter
Частка нумар CDR33BP182BFURAJ вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 1800PF 100V BP 1210 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 4259 pcs спецыфікацыя CDR Series (MIL-PRF-55681)
катэгорыя кандэнсатары Напружанне - Намінальны 100V
талерантнасць ±1% Таўшчыня (макс) 0.049" (1.25mm)
тэмпературны каэфіцыент BP Памер / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
серыя Military, MIL-PRF-55681, CDR33 рэйтынгі -
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / 1210 (3225 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 125°C тып ўстаноўкі Surface Mount, MLCC
інтэнсіўнасць адмоваў R (0.01%) Падрабязнае апісанне 1800pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
ёмістасць 1800pF прыкладанняў General Purpose