дома > прадукты > кандэнсатары > керамічныя кандэнсатары > CDR34BP392BFURAB
CDR34BP392BFURAB
CDR34BP392BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць CDR34BP392BFURAB з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар CDR34BP392BFURAB
вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 3900PF 100V BP 1812
Product parameter
Частка нумар CDR34BP392BFURAB вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 3900PF 100V BP 1812 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 4958 pcs спецыфікацыя CDR Series (MIL-PRF-55681)
катэгорыя кандэнсатары Напружанне - Намінальны 100V
талерантнасць ±1% Таўшчыня (макс) 0.059" (1.50mm)
тэмпературны каэфіцыент BP Памер / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
серыя Military, MIL-PRF-55681, CDR34 рэйтынгі -
ўпакоўка Bulk Упакоўка / 1812 (4532 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 125°C тып ўстаноўкі Surface Mount, MLCC
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL) 1 (Unlimited) вядучы стыль -
крок высноў - Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant
Вышыня - Якая сядзіць (Макс) - Асаблівасці -
інтэнсіўнасць адмоваў R (0.01%) Падрабязнае апісанне 3900pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
ёмістасць 3900pF прыкладанняў General Purpose