дома > прадукты > кандэнсатары > керамічныя кандэнсатары > CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць CDR34BP472BFURAJ з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар CDR34BP472BFURAJ
вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
Частка нумар CDR34BP472BFURAJ вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 4700PF 100V BP 1812 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 5681 pcs спецыфікацыя CDR Series (MIL-PRF-55681)
катэгорыя кандэнсатары Напружанне - Намінальны 100V
талерантнасць ±1% Таўшчыня (макс) 0.059" (1.50mm)
тэмпературны каэфіцыент BP Памер / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
серыя Military, MIL-PRF-55681, CDR34 рэйтынгі -
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / 1812 (4532 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 125°C тып ўстаноўкі Surface Mount, MLCC
інтэнсіўнасць адмоваў R (0.01%) Падрабязнае апісанне 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
ёмістасць 4700pF прыкладанняў General Purpose