дома > прадукты > кандэнсатары > керамічныя кандэнсатары > CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць CDR35BP562BFURAJ з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар CDR35BP562BFURAJ
вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 5600PF 100V BP 1825
Product parameter
Частка нумар CDR35BP562BFURAJ вытворца Electro-Films (EFI) / Vishay
апісанне CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 5950 pcs спецыфікацыя CDR Series (MIL-PRF-55681)
катэгорыя кандэнсатары Напружанне - Намінальны 100V
талерантнасць ±1% Таўшчыня (макс) 0.059" (1.50mm)
тэмпературны каэфіцыент BP Памер / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
серыя Military, MIL-PRF-55681, CDR35 рэйтынгі -
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / 1825 (4564 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 125°C тып ўстаноўкі Surface Mount, MLCC
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL) 1 (Unlimited) вядучы стыль -
крок высноў - Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant
Вышыня - Якая сядзіць (Макс) - Асаблівасці -
інтэнсіўнасць адмоваў R (0.01%) Падрабязнае апісанне 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
ёмістасць 5600pF прыкладанняў General Purpose