дома > прадукты > рэзістары > Чып рэзістар - для павярхоўнага мантажу > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць RNCF0201DTE412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар RNCF0201DTE412R
вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(у доларах ЗША)
10000 pcs
Product parameter
Частка нумар RNCF0201DTE412R вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 2246166 pcs спецыфікацыя Resistor Packaging SpecRNCF Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±0.5%
тэмпературны каэфіцыент ±25ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад 0201
Памер / Dimension 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) серыя RNCF
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 0.03W, 1/32W
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / 0201 (0603 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 155°C колькасць адмененых 2
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL) 1 (Unlimited) Вытворца Стандартнае час 12 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant Вышыня - Якая сядзіць (Макс) 0.011" (0.28mm)
Асаблівасці Automotive AEC-Q200 інтэнсіўнасць адмоваў -
Падрабязнае апісанне 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film кампазіцыя Thin Film