дома > прадукты > рэзістары > Чып рэзістар - для павярхоўнага мантажу > RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць RNCF0402BTC412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар RNCF0402BTC412R
вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(у доларах ЗША)
10000 pcs
Product parameter
Частка нумар RNCF0402BTC412R вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 1525403 pcs спецыфікацыя Resistor Packaging SpecRNCF Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±0.1%
тэмпературны каэфіцыент ±50ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад 0402
Памер / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) серыя RNCF
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 0.063W, 1/16W
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / 0402 (1005 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 155°C колькасць адмененых 2
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL) 1 (Unlimited) Вытворца Стандартнае час 12 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant Вышыня - Якая сядзіць (Макс) 0.014" (0.35mm)
Асаблівасці Automotive AEC-Q200 інтэнсіўнасць адмоваў -
Падрабязнае апісанне 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film кампазіцыя Thin Film