дома > прадукты > рэзістары > Чып рэзістар - для павярхоўнага мантажу > RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
RNCF0603DTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць RNCF0603DTC412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар RNCF0603DTC412R
вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603
(у доларах ЗША)
5000 pcs
Product parameter
Частка нумар RNCF0603DTC412R вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.5% 1/10W 0603 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 4249498 pcs спецыфікацыя Resistor Packaging SpecRNCF Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±0.5%
тэмпературны каэфіцыент ±50ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад 0603
Памер / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) серыя RNCF
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 0.1W, 1/10W
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / 0603 (1608 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 155°C колькасць адмененых 2
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL) 1 (Unlimited) Вытворца Стандартнае час 12 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant Вышыня - Якая сядзіць (Макс) 0.022" (0.55mm)
Асаблівасці Automotive AEC-Q200 інтэнсіўнасць адмоваў -
Падрабязнае апісанне 412 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film кампазіцыя Thin Film