дома > прадукты > рэзістары > Чып рэзістар - для павярхоўнага мантажу > RNCF1206BTE412R
RNCF1206BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць RNCF1206BTE412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар RNCF1206BTE412R
вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1206
(у доларах ЗША)
5000 pcs
Product parameter
Частка нумар RNCF1206BTE412R вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1206 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 876721 pcs спецыфікацыя Resistor Packaging SpecRNCF Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±0.1%
тэмпературны каэфіцыент ±25ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад 1206
Памер / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) серыя RNCF
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 0.333W, 1/3W
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / 1206 (3216 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 155°C колькасць адмененых 2
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL) 1 (Unlimited) Вытворца Стандартнае час 12 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant Вышыня - Якая сядзіць (Макс) 0.026" (0.65mm)
Асаблівасці Automotive AEC-Q200 інтэнсіўнасць адмоваў -
Падрабязнае апісанне 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film кампазіцыя Thin Film