дома > прадукты > рэзістары > Чып рэзістар - для павярхоўнага мантажу > RNCF1206DKE412R
RNCF1206DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць RNCF1206DKE412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар RNCF1206DKE412R
вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(у доларах ЗША)
1000 pcs
Product parameter
Частка нумар RNCF1206DKE412R вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 880454 pcs спецыфікацыя Resistor Packaging SpecRNCF Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±0.5%
тэмпературны каэфіцыент ±25ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад 1206
Памер / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) серыя RNCF
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 0.25W, 1/4W
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / 1206 (3216 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 155°C колькасць адмененых 2
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL) 1 (Unlimited) Вытворца Стандартнае час 12 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant Вышыня - Якая сядзіць (Макс) 0.026" (0.65mm)
Асаблівасці Automotive AEC-Q200 інтэнсіўнасць адмоваў -
Падрабязнае апісанне 412 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film кампазіцыя Thin Film