дома > прадукты > рэзістары > Чып рэзістар - для павярхоўнага мантажу > RNCF1210DKE412R
RNCF1210DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць RNCF1210DKE412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар RNCF1210DKE412R
вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210
(у доларах ЗША)
1000 pcs
Product parameter
Частка нумар RNCF1210DKE412R вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210 Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 732886 pcs спецыфікацыя Resistor Packaging SpecRNCF Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±0.5%
тэмпературны каэфіцыент ±25ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад 1210
Памер / Dimension 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) серыя RNCF
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 0.333W, 1/3W
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / 1210 (3225 Metric)
Працоўная тэмпература -55°C ~ 155°C колькасць адмененых 2
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL) 1 (Unlimited) Вытворца Стандартнае час 12 Weeks
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant Вышыня - Якая сядзіць (Макс) 0.026" (0.65mm)
Асаблівасці Automotive AEC-Q200 інтэнсіўнасць адмоваў -
Падрабязнае апісанне 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film кампазіцыя Thin Film