дома > прадукты > рэзістары > Скразную адтуліну Рэзістары > RNF14BAC412R
RNF14BAC412R
RNF14BAC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць RNF14BAC412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар RNF14BAC412R
вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 1/4W .1% AXIAL
(у доларах ЗША)
2500 pcs
Product parameter
Частка нумар RNF14BAC412R вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 1/4W .1% AXIAL Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 633386 pcs спецыфікацыя Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±0.1%
тэмпературны каэфіцыент ±50ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад Axial
Памер / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) серыя RNF
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 0.25W, 1/4W
ўпакоўка Tape & Box (TB) Упакоўка / Axial
іншыя назвы RN 1/4 T2 412 0.1% T