дома > прадукты > рэзістары > Скразную адтуліну Рэзістары > RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць RNMF14FTD412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар RNMF14FTD412R
вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
(у доларах ЗША)
5000 pcs
Product parameter
Частка нумар RNMF14FTD412R вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 3131326 pcs спецыфікацыя Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±1%
тэмпературны каэфіцыент ±100ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад Axial
Памер / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) серыя RNMF
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 0.25W, 1/4W
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / Axial
іншыя назвы RNM 1/4 T1 412 1% R
RNM 1/4 T1 412 1% R-ND