дома > прадукты > рэзістары > Скразную адтуліну Рэзістары > FMP100FTE52-412R
FMP100FTE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць FMP100FTE52-412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар FMP100FTE52-412R
вытворца Yageo
апісанне RES MF 1W 1% AXIAL
(у доларах ЗША)
5000 pcs
Product parameter
Частка нумар FMP100FTE52-412R вытворца Yageo
апісанне RES MF 1W 1% AXIAL Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 2466575 pcs спецыфікацыя FMP Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±1%
тэмпературны каэфіцыент ±50ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад Axial
Памер / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) серыя FMP
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 1W
ўпакоўка Tape & Box (TB) Упакоўка / Axial
Працоўная тэмпература -55°C ~ 155°C колькасць адмененых 2
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant Вышыня - Якая сядзіць (Макс) -
Асаблівасці Flame Proof, Safety Падрабязнае апісанне 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film