дома > прадукты > рэзістары > Скразную адтуліну Рэзістары > FMP200FBF52-412R
FMP200FBF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць FMP200FBF52-412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар FMP200FBF52-412R
вытворца Yageo
апісанне RES MF 2W 1% AXIAL
(у доларах ЗША)
5000 pcs
Product parameter
Частка нумар FMP200FBF52-412R вытворца Yageo
апісанне RES MF 2W 1% AXIAL Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 2375154 pcs спецыфікацыя FMP Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±1%
тэмпературны каэфіцыент ±100ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад Axial
Памер / Dimension 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) серыя FMP
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 2W
ўпакоўка Bulk Упакоўка / Axial
Працоўная тэмпература -55°C ~ 155°C колькасць адмененых 2
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant Вышыня - Якая сядзіць (Макс) -
Асаблівасці Flame Proof, Safety Падрабязнае апісанне 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film