дома > прадукты > рэзістары > Скразную адтуліну Рэзістары > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць MFP50SBRE52-412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар MFP50SBRE52-412R
вытворца Yageo
апісанне RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(у доларах ЗША)
5000 pcs
Product parameter
Частка нумар MFP50SBRE52-412R вытворца Yageo
апісанне RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 666850 pcs спецыфікацыя MFP Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±0.1%
тэмпературны каэфіцыент ±50ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад Axial
Памер / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) серыя MFP
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 0.5W, 1/2W
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / Axial
Працоўная тэмпература -55°C ~ 155°C колькасць адмененых 2
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant Вышыня - Якая сядзіць (Макс) -
Асаблівасці - Падрабязнае апісанне 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film