дома > прадукты > рэзістары > Скразную адтуліну Рэзістары > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць MFR25SFRF52-412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар MFR25SFRF52-412R
вытворца Yageo
апісанне RES MF 1/4W 1% AXIAL
(у доларах ЗША)
5000 pcs
Product parameter
Частка нумар MFR25SFRF52-412R вытворца Yageo
апісанне RES MF 1/4W 1% AXIAL Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 5895454 pcs спецыфікацыя MFR Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±1%
тэмпературны каэфіцыент ±100ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад Axial
Памер / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) серыя MFR
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 0.25W, 1/4W
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / Axial
Працоўная тэмпература -55°C ~ 155°C колькасць адмененых 2
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant Вышыня - Якая сядзіць (Макс) -
Асаблівасці - Падрабязнае апісанне 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film