дома > прадукты > рэзістары > Чып рэзістар - для павярхоўнага мантажу > MMF207FRE412R
MMF207FRE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYМалюнкі толькі для даведкі.
см спецыфікацыі прадукту для дэталяў прадукту.
купіць MMF207FRE412R з упэўненасцю ад Components-World.HK, 1 год гарантыі
запыт Цытаваць
Частка нумар MMF207FRE412R
вытворца Yageo
апісанне RES SMD 1% 0.6W MELF
(у доларах ЗША)
6000 pcs
Product parameter
Частка нумар MMF207FRE412R вытворца Yageo
апісанне RES SMD 1% 0.6W MELF Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 2051589 pcs спецыфікацыя MMF Series
катэгорыя рэзістары талерантнасць ±1%
тэмпературны каэфіцыент ±50ppm/°C Пастаўшчык Камплект прылад MELF
Памер / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) серыя MMF
супраціў 412 Ohms Магутнасць (Вт) 0.6W
ўпакоўка Tape & Reel (TR) Упакоўка / MELF, 0207
Працоўная тэмпература -55°C ~ 155°C колькасць адмененых 2
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant Вышыня - Якая сядзіць (Макс) -
Асаблівасці - інтэнсіўнасць адмоваў -
Падрабязнае апісанне 412 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film кампазіцыя Metal Film